מיני רומניה – קצר ולעניין

טיול כוכב כפול 5 ימים 4 לילות

ביקור באתרים:
הערים הסקסוניות – בראשוב, הכנסייה השחורה, פארק רבין ובית הכנסת
סיביו וסיגישוארה
המבצרים העתיקים – ראשנוב ,בראן
קניון דימבוויצוארה
בוקרשט – ארמון העם, שער הניצחון, בית הכנסת, כיכר המהפכה, אנדרטת השואה ,ארמון הנשיאות
סלניק- פראחובה-  ביקור במכרות המלח
ערביי פולקלור וארוחת ערב

:החבילה כוללת

 טיסות הלוך ושוב + מיסי נמל והיטלי בטחון √
תכנית מלאה וגדושה √
כניסות לכל האתרים √
אירוח ע"ב חצי פנסיון √
ללא ימים חופשיים √
ללא עלויות נוספות √
ללא סיורי בחירה √

:מסלול הטיול

בשעות הבוקר נמריא מנתב"ג וננחת לאחר כשעתיים בבוקרשט בירת רומניה. לאחר הנחיתה נצא צפונה, נעבור ליד עיר הנפט פלויישט ונגיע למכרות המלח העמוקים באירופה- סלניק פראחובה. המכרות משמשים כיום כאתר מרפא לילדים עם מחלות כלי נשימה. נרד במעלית עץ לעומק של כ-210 מטר ונסייר באולמות הגדולים בטמפרטורה של 10 מעלות. בתום הביקור נעבור בסיניה הידועה בשם פנינת הקרפטים ונמשיך צפונה לפויאנה בראשוב עיירת הסקי. לאחר סיור קצר נגיע למלוננו.

בבוקר נסייר בעיר, נבקר בבית הכנסת ונשמע את סיפורה של הקהילה היהודית במקום, לאחר מכן נראה את הרחוב הצר ביותר באירופה ומשם נמשיך לכנסייה השחורה אשר נשרפה במהלך המלחמות. נסיים את הסיור בפארק רבין. לאחר מכן ניסע לראשנוב ונעלה למבצר הסקסוני השולט על רכסי הקרפטים הדרומיים. נמשיך בנוף הקסום של הרי הבוצ'ג ונצעד בקניון דימבוויצוארה. לאחר מכן נבקר בטירת בראן המפורסמת כטירתו של דראקולה האגדי. הטירה שהוקמה המאה ה-14 שולטת על מעבר הרים בין ואלאכיה לטרנסילבניה וכיום היא שייכת למלך מיחאי ה-1 ומשמשת כמוזיאון של ימי הביניים. בתום הביקור נחזור למלוננו. בערב נצא לערב פולקלור עם ארוחת ערב במסעדת "צרבול קרפטין" המפורסמת.

בבוקר נצא לעיר סיביו שנבנתה על ידי מתיישבים סקסוניים והיתה בירת התרבות של אירופה בשנת 2007. נבקר במדרחוב, בכיכרות, בכנסיית הבשורה וגשר השקרנים. נמשיך לעיר הזכוכית-מדיאש ונגיע לכפר ולכנסייה המבוצרת בייטראן שנבנתה על ידי האבירים הסקסונים שהתיישבו בטרנסילבניה. נמשיך בנסיעתנו לסיגישוארה המבוצרת בה נולד והתגורר דרקולה, ונשמע את תולדות חייו. בתום הביקור נחזור למלוננו.

נפרד מבראשוב/סינייה וניסע בעמק הפראחובה דרך עיירת הנופש פרדיאל, בה היה בית הקיץ של הרודן צאושסקו. נגיע לעיירה סינייה ונבקר בארמון פלש, אחד המפוארים באירופה. הארמון נבנה במאה ה-19 על ידי המלך הרומני הראשון קרול ה-1. בסיור אפשר יהיה להתרשם מגילופי העץ המיוחדים, תצוגות נשק, הספרייה, אולמות קבלת הפנים, עיטורי שיש וציפויי זהב. בתום הביקור נמשיך דרומה במישורי ואלאכיה ונערוך סיור פנורמי בבירת רומניה בוקרשט הידועה בכינויה "פריז של מזרח אירופה". נראה את בית העיתונות, פארק הרסטראו, שער הניצחון, בית הממשלה, כיכר המהפכה בה נשא הרודן צאושסקו את נאומו האחרון, אנדרטת השואה החדשה וארמון הנשיא. במידת האפשר נראה גם את בית הכנסת הגדול טמפלו קוראל, הנמצא בשיפוצים. בערב נחגוג את סיום הטיול במסעדת פסקרוש בהופעת פולקלור עם ארוחת ערב.

בבוקר נערוך סיור בארמון העם (הפרלמנט) המרשים שנבנה על ידי צאושסקו ונחשב למבנה השני בגודלו בעולם. נמשיך למדרחוב ליפסקאני שהיה בעבר הרובע היהודי, ונבקר בפארק צ'ישמיגיו עדות לכיבוש העותומני ברומניה (במידה ויתאפשר). נסיים באחד הקניונים לפני הנסיעה לשדה התעופה לחזרה הביתה לישראל.

הצטרפו לרשימת הדיוור

 • ביטוח רפואי / מטען , התייקרויות דלק מעת לעת כמפורסם ע"י חברות התעופה והוצאות אישיות.
 • כניסות לאתרים
 • כל שירות שאינו מוזכר
 • מדריכים מקומיים ואו מלווה ישראלי – אופציה בתשלום
 • תוספת  מדריך מקומי ליום טיול:  – __120_ €  (דובר אנגלית)
 • תוספת  מדריך מלווה ישראלי  לימי הטיול:  – ___ €
 • ביטוח רפואי / מטען , התייקרויות דלק מעת לעת כמפורסם ע"י חברות התעופה והוצאות אישיות.
 • כניסות לאתרים
 • כל שירות שאינו מוזכר
 • מדריכים מקומיים ואו מלווה ישראלי – אופציה בתשלום
 • תוספת  מדריך מקומי ליום טיול:  – __120_ €  (דובר אנגלית)
 • תוספת  מדריך מלווה ישראלי  לימי הטיול:  – ___ €

צור קשר

שלח לנו אימייל לכל שאלה ובירור

Sending

©[2017] Solo Balkan מרכז התיירות והאופרציה בארצות הבלקן

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account