רומניה – מסע קסום אל לב הקרפטים

מתכונת טיול פרימיום מיוחדת ומלאה, בתי מלון ברמה גבוהה, טיסות סדירות, חצי פנסיון, תכנית גדושה, כניסות לאתרים,
ללא ימים חופשיים וללא סיורי בחירה

חוויה אמיתית המשלבת טיולי טבע, נופים, ערים סקסוניות עתיקות ותרבות עשירה ומרתקת, אגדות דרקולה, ערבי פולקלור מקומי והיסטוריה יהודית.

ביקור באתרים:
הערים הסקסוניות – בראשוב, הכנסייה השחורה ופארק רבין ובית הכנסת
סיביו וסיגישוארה
המבצרים העתיקים – ראשנוב ובראן
קורטאה דה ארג'ש – קבורת מלכי רומניה
קניון דימבוויצוארה
בוקרשט – ארמון העם, שער הניצחון, בית הכנסת, כיכר המהפכה, אנדרטת השואה ,ארמון הנשיאות
סלניק- פראחובה-  ביקור במכרות המלח
פיקניק באגם אנה הקדושה

 

√ביקורים וסיורים  כמפורט בתכנית הטיול
√כניסות לאתרים כמפורט בתכנית הטיול
√מיניבוס תיירים, ממוזג ונוח לביצוע התכנית בלבד
√תשר-(טיפים)  לנותני השירותים בחו"ל למעט דמי סבלות
√מדריך מלווה ישראלי מצוות סולו בלקן

החבילה כוללת:

 √טיסות הלוך ושוב + מיסי נמל והיטלי בטחון
√בתי מלון יוקרתיים בדרגת תיירות ראשונה
√מופע פולקלור מקומי כולל ארוחת ערב 
√אירוח ע"ב חצי פנסיון
√ימים מלאים תכנית גדושה בסיורים ובקורים
√אלבום תמונות למטיילים  מתנת סולו בלקן

:מסלול הטיול

בשעות הבוקר נמריא מנתב"ג וננחת לאחר כשעתיים בבוקרשט בירת רומניה. ניסע מערבה דרך עיר המכוניות-פיטשט, ונמשיך למנזר קורטה דה ארגס–  מקום קבורתם של מלכי רומניה, שם נשמע את סיפורו של האמן מנולה ונראה את מעיין הנעורים. נמשיך צפונה לאחד הכבישים הגבוהים באירופה-הטרנס פגרשאן, אשר נסלל בתקופת הרודן צאושסקו על ידי הצבא הרומני.(בהתאם לתנאי מז"א ) ניסע בכביש המושלג גם בקיץ ונראה את סכר וידרארו להפקת חשמל, ואת האגם הקרחוני בליה. לפנות ערב נגיע למלון , ולאחר ארוחת ערב נצא לסיור במדרחוב התוסס בחלק העתיק של העיר. לינה בסיביו.

בתום ארוחת הבוקר נצא לסיור מודרך  בסיביו העתיקה שהייתה בירת התרבות של אירופה בשנת 2007. נראה את הכיכרות, גשר השקרנים, הכנסייה האורתודוקסית וכנסיית הבשורה. נמשיך בנסיעה דרך  עיר הזכוכית-מדיאש ונגיע לכפר ולכנסייה המבוצרת בייטראן שנבנתה על ידי האבירים הסקסונים שהתיישבו בטרנסילבניה. נמשיך בנסיעתנו לסיגישוארה המבוצרת בה נולד והתגורר דרקולה, בתום הביקורים נשוב  למלונינו לארוחת ערב ובילוי ערב חופשי בעיירה.

בבוקר נסייר בעיר-נבקר בבית הכנסת –ונשמע את סיפורה של הקהילה היהודית במקום, לאחר מכן נראה את הרחוב הצר ביותר באירופה ומשם בנסיעה ונצפה על הכנסייה השחורה –אשר נשרפה במהלך המלחמות. נסיים את הסיור בפארק רבין. בתום הסיור נעלה ברכבל להר טמפה (מותנה במזג האויר) ונצפה על הנוף המרהיב של בקעת בראשוב,. נמשיך בנסיעה ונעצור בעיר הצוענים ספנטו גיאורגי, נצטייד במצרכים לפיקניק וניסע לאגם אנה הקדושה,- שם נשמע את סיפורה המרגש ונערוך פיקניק כדת וכדין. אגם זה נמצא בלועו של הר געש קדום ומוכרז כשמורת טבע וולקנית, לינה אזור בראשוב / פואינה בראשוב .

בבוקר נסייר בעיירת הנופש והסקי המפורסמת פויאנה בראשוב. נרד לעיירה ראשנוב עיר הצוענים ונעלה למבצר הסקסוני השולט על רכסי הקרפטים הדרומיים. נמשיך בנוף הקסום של הרי הבוצ'ג ונצעד בקניון דימבוויצוארה.- לאחר מכן נבקר בטירת בראן – המפורסמת כטירתו של דראקולה האגדי. הטירה שהוקמה המאה ה-14 שולטת על מעבר הרים בין ואלאכיה לטרנסילבניה וכיום היא שייכת למלך מיחאי ה-1 ומשמשת כמוזיאון של ימי הביניים. בתום הביקור נחזור למלוננו באזור בראשוב / פואינה בראשוב .

ניפרד מבראשוב/סינייה ונגיע לסינייה הידועה בשם פנינת הקרפטים. שם נבקר בארמון פלש המפואר והמרשים, אשר הוקם על ידי המלך הראשון של רומניה קרול ה-1, ושימש את בית המלוכה כארמון הקיץ. משם נמשיך למכרות המלח העמוקים באירופה-סלניק פראחובה, המשמשים כיום כאתר מרפא לילדים עם מחלות כלי נשימה. נרד במעלית עץ לעומק של כ- 210 מטר ונסייר באולמות הגדולים בטמפרטורה של 10 מעלות. בתום הביקור נחלוף ליד עיר הנפט פלויישט ונגיע לבירת רומניה בוקרשט. לינה בוקרשט.

בבוקר נערוך סיור פנורמי בבירת רומניה הידועה בכינויה "פריז של מזרח אירופה". נראה את בית העיתונות, שער הניצחון, בית הממשלה, כיכר המהפכה בה נשא הרודן צאו שסקו את נאומו האחרון, אנדרטת השואה החדשה וארמון הנשיא. במידת האפשר נראה גם את בית הכנסת הגדול טמפלו קוראל, הנמצא בשיפוצים. בתום הסיור נבקר במוזיאון הכפר הגדול מסוגו באירופה-סאטולוי, ובו 242 דגמי בתים מכל רחבי רומניה. בתום הסיור נחזור למלון להתארגנות . בערב  נצא למסעדת  פסקרוש בפארק הרסטראו ושם נחגוג את סיום הטיול בהופעת פולקלור עם ארוחת ערב. לינה בוקרשט.

בבוקר נערוך סיור בארמון העם (הפרלמנט) המרשים שנבנה על ידי צאושסקו ונחשב למבנה השני בגודלו בעולם. נמשיך למדרחוב ליפסקאני שהיה בעבר הרובע היהודי, ונבקר בפארק צ'ישמיגיו עדות לכיבוש העות'ומני ברומניה. נסיים באחד הקניונים לפני הנסיעה לשדה התעופה לחזרה הביתה לישראל.

הצטרפו לרשימת הדיוור

 • ביטוח רפואי / מטען , התייקרויות דלק מעת לעת כמפורסם ע"י חברות התעופה והוצאות אישיות.
 • כניסות לאתרים
 • כל שירות שאינו מוזכר
 • מדריכים מקומיים ואו מלווה ישראלי – אופציה בתשלום
 • תוספת  מדריך מקומי ליום טיול:  – __120_ €  (דובר אנגלית)
 • תוספת  מדריך מלווה ישראלי  לימי הטיול:  – ___ €
 • ביטוח רפואי / מטען , התייקרויות דלק מעת לעת כמפורסם ע"י חברות התעופה והוצאות אישיות.
 • כניסות לאתרים
 • כל שירות שאינו מוזכר
 • מדריכים מקומיים ואו מלווה ישראלי – אופציה בתשלום
 • תוספת  מדריך מקומי ליום טיול:  – __120_ €  (דובר אנגלית)
 • תוספת  מדריך מלווה ישראלי  לימי הטיול:  – ___ €

צור קשר

שלח לנו אימייל לכל שאלה ובירור

Sending

©[2017] Solo Balkan מרכז התיירות והאופרציה בארצות הבלקן

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account